Грчева: Ако за знамето од Кутлеш му се суди на Тони, зошто не се суди за непочитување на законот за знамиња?!

,,Ако на Менкиноски му се суди за знамето од Кутлеш, зошто не им се суди на сите кои не го почитуваат Законот за употреба на…

View More Грчева: Ако за знамето од Кутлеш му се суди на Тони, зошто не се суди за непочитување на законот за знамиња?!

(ВИДЕО) Српски новинар: МАКЕДОНИЈА, НЕ СЕВЕРНА САМО МАКЕДОНИЈА !

Португалија – Македонија Синоќа се одигра финалето за квалификациите за Светското првенство во фудбал кое ке се одржи во Катар. ,,Актери” кој го приредија овај…

View More (ВИДЕО) Српски новинар: МАКЕДОНИЈА, НЕ СЕВЕРНА САМО МАКЕДОНИЈА !